איטום גגות

הגנו על גג הבטון שלכם בחורף עם איטום גגות מקצועי

כשהחורף מתקרב, בעלי גגות בטון חייבים לנקוט בפעולה כדי להגן על בתיהם מפני גשם, ברד ורוחות קפואות. מניעת נזקים יקרים ונזילות על ידי השקעה באיטום גגות בטון מקצועי לפני שיהיה מאוחר מדי.

מדוע איטום גגות בטון הוא קריטי

גגות בטון עם הזמן סובלים מפגיעה באיטום עקב בלאי והתיישנות. מחזורי חום וקור פותחים סדקים פגיעים כאשר הטמפרטורות משתנות. משקעים מחלחלים דרך יריעות איטום שהתבלה, שוחקים מבפנים את רכיבי הגג. רבים לומדים בדרך הקשה עד כמה בטון לא אטום יכול להיות פגיע.

 

לחות הנספגת בבטון מתקררת ומתרחבת בחורף, ויוצרת לחץ הרסני. סדקים זעירים הופכים לפיצולים גדולים, ומסכנים את השלמות המבנית. רוחות על  שטחי איטום לא מוגנות שוחקות בהדרגה את שכבת המגן העליונה של הגג.

 

רק איטום גגות איכותי מגן מפני כשל בגג הבטון. בחירת שיטת האיטום והטכניקה הנכונים מבטיחה הגנה על גג הבטון במהלך חורפים קשים ללשנים קדימה. אל תשאירו את ביתכם חשוף – בטון דורש איטום עמיד לאורך זמן.

יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות
יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות

ככה תקבלו איטום גגות אופטימלי

כדי לשמור על ההשקעה שלך לחורף הבא, תחזוקת איטום נכונה היא חיונית. יש למרוח שוב חומרי איטום לפי לוח זמנים המבוסס על מפרטי המוצר כדי למנוע הידרדרות. בדוק את הגג שלך לפני כל חורף ואטום מחדש סדקים חדשים באופן מיידי.

שטיפת אזורים אטומים במים ובדיקת דליפות מאפשרים לך לחזק את הפגיעות בשלב מוקדם, לפני שיתרחש נזק יקר. אל תסתמו רק ותשכחו – תחזוקה עקבית שומרת על גג הבטון שלכם לטווח הארוך.

תן לביתך את המתנה לכל החיים של איטום

אל תשאיר את הנכס היקר ביותר שלך חשוף בעוד החורף בפתח. הגן על הבית והמשפחה שלך ממזג אוויר מסוכן על ידי שכירת מומחי איטום גגות בטון מקצועיים עוד היום. האיטום המקיף שלהם מספק מחסום שמונע קור, לחות ואובדן אנרגיה יקר לשנים הבאות. השקיעו במתנה המתמשכת הזו של בטיחות וחיסכון לפני שיהיה מאוחר מדי.

איטום גגות - הנוסחה לשימור איטום ארוך שנים

כדי לשמור על ההשקעה שלך בביצוע איטום גגות לחורף הבא, תחזוקת איטום נכונה היא חיונית. יש למרוח שוב חומרי איטום לפי לוח זמנים המבוסס על מפרטי המוצר כדי למנוע הידרדרות. בדקו את הגג שלכם לפני כל חורף ואטום מחדש סדקים חדשים באופן מיידי.

שטיפת אזורים אטומים במים ובדיקת דליפות מאפשרים לכם לחזק את הפגיעות בשלב מוקדם, לפני שיתרחש נזק יקר. אל תסתמו רק ותשכחו – תחזוקה עקבית שומרת על גג הבטון שלכם לטווח הארוך.

תנו לביתכם את המתנה לכל החיים של איטום גגות איכותי ועמיד

אל תשאירו את הנכס היקר ביותר שלכם חשוף בעוד החורף בפתח. הגנו על הבית והמשפחה שלכם ממזג אוויר מסוכן על ידי מומחי איטום גגות בטון מקצועיים מבית "איטום רובס" עוד היום. האיטום המקיף שלנו מספק מחסום שמונע קור, לחות ואובדן אנרגיה יקר לשנים הבאות. השקיעו במתנה המתמשכת הזו לבית שלכם של בטיחות וחיסכון לפני שיהיה מאוחר מדי.

יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות