זפת לגג

החייו את הגג שלכם עם זפת לגג ברמה מקצועית

עם הזמן, כל הגגות סובלים מבלאי ונזקים עקב בליה, פגיעות ותזוזה. ללא התערבות, אזורים פגיעים רק הולכים ומחמירים מדי שנה. כדאי לכם לעצור את מחזור התיקונים האינסופי כעת על ידי החייאת הגג שלכם עם זפת לגג – הטיפול המחדש שהוכח כמחזיר גגות בלויים לתפקוד מלא תמורת חלק קטן מעלות ההחלפה. המשיכו לקרוא כדי ללמוד כיצד יישום נכון של זפת לגג יהפוך אותו להיות אטום למים ויוסיף לגג שלכם עשרות שנות חיים.

זפת לגג: פתרון שיקום גגות במחיר סביר

בעלי בתים רבים מאמינים שבעיות מרכזיות כמו סדקים, דליפות והידרדרות מחייבות החלפה מלאה של איטום הגג. עם זאת, יישום זפת לגג על ידי אנשי מקצוע מנוסים מפיח חיים חדשים בגגות בלויים למשך 15-20 שנה.

 

סוגים שונים של זפת לגג מכילים תכשירי ביטומן מרוכזים שהוקשו במינרלים המניבים עמידות מקסימלית ועמידות למים לאחר חימום והתייצבות. בניגוד להצעות הבסיסיות של חנויות לחומרי בניין, זפת לגג שומרת על גמישות והדבקה בתנאים קיצוניים.

 

קבלני איטום מקצועיים מנקים ביסודיות את משטחי הגג לפני מריחת זפת לגג חמה באמצעות ריסוס או פיזור עם מגבים בעלי ידית ארוכה. זפת לגג לאחר חימום היא נוזלית ומחלחלת לאזורים פגומים, ואז מתקשה והופכת למחסום מגן עמיד למים.

 

ציפוי זפת של כל המפרקים, התפרים והבליטות מבטל פגיעות וחדירת מים. אל תנטשו את הגג שלכם – שחזרו אותו במחיר סביר עם זפת לגג.

יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות
יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות

טכניקות מתקדמות ליישום זפת לגג שמציעות הגנה מעולה

עבור גגות פגומים או מיושנים במיוחד, טכניקות זיפות מתקדמות המשלבות חיזוק בד מספקות הגנה משופרת. רשת פוליאסטר או פיברגלס בשכבות בין שכבות זפת לגג מדורגות יוצרת מחסום עמיד ואיכותי בפני קרעים.

 

ציפוי שכבת הזפת הסופית בצבע רפלקטיבי לבן ממזער נזקי חום השמש תוך זיהוי קל של נזילות. הרחבת האיטום למעקים, קצוות ורכיבי ניקוז מגנה על המבנה כולו.

 

כאשר מיישמים זפת לגג בצורה אופטימלית, גגות נשארים אטומים למים ונזילות במשך עשרות שנים של חשיפה לגשמים. סמכו על מומחי איטום מבית "איטום רובס" שינתחו נזקים ויישמו את תוכנית השיקום האידיאלית לצרכי המבנה שלכם.

תנו לבית שלכם את תחיית הגג הראויה עם זפת לגג

כבר היום תעצרו את הנזילות מהגג ומינעו דליפות, נזקים ותיקונים מתמשכים. שחזרו את הגג השחוק שלכם במחיר סביר עם יישום זפת לגג בצורה מקצועית. תכשירי הביטומן המוכחים מצעירים משטחים מיושנים ומקנים להם עשרות שנים של חיים נוספים.

סימכו על צוותים מנוסים בעלי ותק רב שנים עם הכלים והטכניקות הנכונות כדי לשקם בבטחה את הגג שלכם ולהפוך אותו אטום למים שוב. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות עבור זפת לגג.

יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות