יריעות זפת

חמש את הגג שלך עם יריעות זפת להגנה אולטימטיבית מפני נזילות

שוב הגג דולף בכל פעם שיורד גשם? האם יש  לכם יריעות זפת עם עוותים וסדקים למרות התיקונים שביצעתם? אל תבזבזו עוד כסף על טלאים. השקיעו עכשיו בהתקנת יריעות זפת עם עמידות מושלמת במיוחד והיפרדו מנזילות לתמיד. יריעות זפת בנויות באופן שנותן מענה יותר מרעפים כדי לעמוד בעשרות שנים של התעללות של פגעי מזג אוויר, ללא ספק יריעות זפת עולות באיכות שלהם על פתרונות אחרים.

יריעות זפת - קירוי ברמה אחרת, הפתרון האולטימטיבי לכל סוג גג

איטום גג גג עם מריחת חומרים פולימרים נראים כאופציה משתלמת במהלך ההתקנה, אך השבריריות שלהם הופכת את התיקונים האין סופיים לכאב ראש לכל החיים.

 

איטום מאספלט קל משקל או פיברגלס, שכבת האיטום נסדקת בקלות כאשר הם מתמודדים עם בליה, תנועה רגלית, פסולת נופלת ותזוזות עונתיות. תוך זמן קצר הגג האטום הופך לסיוט דולף.

 

יריעות זפת לקירוי מספקות את העמידות הטובה ביותר. מורכב משכבות מרובות של בד מחוזק או לבד ספוג ביטומן,יריעות זפת אלו עמידות בפני מזג אוויר,

 

יריעות זפת מתגמשות ומחזיקות מעמד במשך עשרות שנים. המבנה הכבד שלהם עמיד בפני קרני UV, שינויי טמפרטורה קיצוניים, רוחות ופגיעות כבדות. בעוד שאיטומים סטנדרטיים דורשים החלפות קבועות, יריעות זפת עומדות בחוזקה עונה אחר עונה. אם אתם רוצים לסיים את נזילות הגג עכשיו ולתמיד התקינו יריעות זפת.

יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות
יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות

תהליך השגת הגנה חלקה עם התקנת יריעות זפת

אפילו יריעות זפת הטובות ביותר נכשלות כשהן מותקנות בצורה לא נכונה. טכניקות נכונות הן קריטיות כדי להפעיל את חוסמי הדליפות שלהם. מומלץ מאוד לשכור קבלני איטום מקצועיים בעלי מוניטין, עם מומחיות וציוד מיוחדים.

 

כדי להתחיל, יש לנקות ביסודיות את כל המשטחים ולפרוס אותם כדי למקסם את ההידבקות. לאחר מכן מחממים עם מבער את גלילי יריעות זפת כדי להפעיל את ריכוך ציפוי הביטומן לפני הלחיצה שלהם למקומם. תפרים וחיבורים מרותכים יחד באמצעות מבער כדי ליצור מחסום בלתי חדיר.

 

טכניקת הבערה נכונה מבטיחה איטום עמיד שלא יסדק או ייפרד לאורך זמן. אל תשאירו אף חלק פגיע, קבלנים מיומנים אוטמים קצוות, חיבורים, בליטות וסיומות לפי מפרטי היצרן. עם התקנה מקיפה, יריעות זפת יוצרות מגן איכותי ללא תפרים.

בדיקה ותחזוקה שוטפת של יריעות זפת משמרת את השקעת הקירוי שלך

התקנת יריעות זפת עמידות בדרגה מסחרית היא רק חצי מהקרב. כדי לשמור על השקעת הגג שלך במשך עשרות שנים, בדיקה ותחזוקה שוטפת היא חיונית. תפיסת נזק קל מוקדם מונעת נזילות והידרדרות גדולות בהמשך הדרך.

 

קבעו בדיקות מקצועיות לפחות פעמיים בשנה, באביב ובסתיו. בדוק היטב את כל המשטחים, התפרים, הגופים וההבזקים עבור כל סימן של סדקים, הרמה, בועות או הידרדרות. תקן בעיות שזוהו מיד לפני שהמים יכולים לחדור. חפש איגום מים, הצטברות פסולת או גידול צמחייה ופנה מיד.

 

מעבר לבדיקות שנקבעו, בצעו בדיקות מעבר מהירות לאחר סערות גדולות. רוח, ברד ומשקעים כבדים עלולים לשחרר אטמים או לגרום לנזק בלתי נראה. בדוק ניקוז גגות ומרזבים לניקוז תקין. ניקוזים סתומים מובילים למים בריכה ולנזילות פנימיות.

לשימור לטווח ארוך, צפו מחדש את משטחי יריעות הזפת כל 3-5 שנים. זה ממלא את שכבת הביטומן האיטום שמתדרדרת עם הזמן. אנשי מקצוע שוטפים תחילה את פני השטח בלחץ ופותחים לפני מריחת ציפוי אלסטומרי רפלקטיבי למחסום רענן.

 

אל תזניחו את ניקוי המרזבים השנתי. הצטברות פסולת מונעת ניקוז תקין, מה שמוביל לנזקי מים פנימיים. בדוק הבזקים, חלונות צוהר ובליטות כדי להבטיח שהאטמים יישארו שלמים לאחר משמרות עונתיות וסופות.

 

עם תחזוקה וטיפול ערניים, יריעות זפת בדרגה מסחרית ימשיכו לספק ביצועים ללא דליפות במשך למעלה מ-30 שנה. אל תבזבז את ההשקעה שלך – נקט בצעדים יזומים כדי לשמור על גג יריעות הזפת שלך חזק עשור אחר עשור.

יריעות2.jpg (1) copy
איטום גגות